Fotogalerie

18. červen 2020 byl slavnostním dnem. V naší školce jsme slavili hned několik věcí najednou.

A ani nám nakonec nevadilo, že zahradní slavnost kvůli neustávajícímu dešti probíhala ve třídě a pod pergolou. Radovali jsme se, že můžeme být všichni pohromadě. Děti měly radost, že se vidí s kamarády, se kterými si už tak dlouho nepohrály. Zábava byla okamžitě v plném proudu a celou školkou se šířila příjemná nálada. 

Všudypřítomný smích na chvíli přerušila chvilka zamyšlení a vzpomínání na to, co jsme v naší školce už společně prožili. Přišel za námi pan starosta Petr Nohava a nastal ten pravý okamžik popřát dětem, které se loučí s naší školkou, mnoho štěstí v nové škole. Pasovali jsme je na školáky a školačky. Společně jsme si zazpívali písničku na rozloučenou a naše oči zvlhly slzami dojetí. Přestože by se zdálo, že loučení má nádech smutku, v našem případě tomu tak není. Děti čeká velký životní krok - nástup do 1. třídy základní školy. 

Na závěr vydařeného dopoledne jsme si společně pochutnali na dortu z Cukrárny SEN, který byl krásný a velmi chutný. Připili jsme si dětským šampáněm s přáním zdraví a štěstí. A možná vás bude zajímat, že špunty létaly oknem až na náves :-D 

Přestože letos nemohlo proběhnout rozloučení v naší školce tak, jak jsme zvyklí, děti si určitě odnesly z dopoledne mnoho hezkých zážitků. Velmi jsme se o to snažili. 

Celou slavnost jsme se pokusili podrobně zdokumentovat a fotografie naleznete pod tímto odkazem. 

Společnou fotografii necháme vytisknout a ještě se s vámi spojíme a domluvíme předání na památku. 

Video ze slavnosti je pod tímto odkazem :-)

Celý kolektiv mateřské školy přeje odcházejícím dětem na další životní cestě mnoho štěstí a zdaru! Všem ostatním přejeme krásné prázdniny a budeme se na ně těšit v dalším školním roce!

Dagmar Semerádová

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout