Fotogalerie

S velkým nadšením dětí se setkalo naše školkové vaření.  Děti s radostí krájely, míchaly, solily a kořenily. Do činnosti jsme zapojili všechny naše smysly. Obzvláště čich dostával tolik voňavých podnětů. To byla vůně, když se vařila jablíčka na kompot. To to vonělo, když se v troubě pekly rohlíky ze zadělávaného těsta, které děti samy umíchaly. A vůně z pečeného müsli byla naprosto omračující. Vždyť se v něm peklo ovoce, ovesné vločky, med, oříšky a vše pěkně spojené čertstvým máslem. 

Teď už jsou z nás naprostí labužnící. 

Fotografie zde :-)

 

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout