Fotogalerie

Milí rodiče, 

chtěla bych vám všem, vašim rodinám a blízkým popřát vánoční svátky prožité ve zdraví,  klidu, pohodě a radosti. Obzvláště s dětmi jsou Vánoce nejkrásnějším svátkem v roce, tak ať je máte co nejveselejší. 

Přeji vám, ať je nový rok plný zdraví, dobrých zpráv a radostných zážitků.

Za naši školku bych si moc přála, aby se opět mohla stát místem, kde se budeme moci bez obav setkávat při nejrůznějších příležitostech. Aby nám byly dopřány besídky, dílničky a nejrůznější společné oslavy, ze kterých se budeme moci radovat dohromady s vašimi dětmi a rodinami. 

S úctou a srdečně

za kolektiv mateřské školy

Dagmar Semerádová

Pod tímto odkazem si můžete prohlédnout a stáhnout fotografie dětí s vánočním stromečkem :-)

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout