Fotogalerie

S velkou radostí jsme dnes zaznamenali, že náš školkový stromeček získal druhé místo v soutěži Zahradního centra v Jindřichově Hradci. Vyhráli jsme zábavné dopoledne s tvořivou dílnou a už teď se těšíme, až nám situace dovolí  si ho užít 🎈✂📏🎨🌼🍀

Vítězství by nebylo možné bez podpory rodičů, prarodičů a přátel naší školky. Všechny stromečky byly krásné, ale vyhrát mohl jen ten, který měl nejvíce hlasů.  

Proto děkujeme za podporu, velmi si jí vážíme 💗

Pod tímto odkazem si můžete prohédnout fotografie, jak děti stromeček zdobily 🎄🌟

A zde jsou fotky dětí se stromečkem ⭐

Za kolektiv školky Dagmar Semerádová

 

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout