Fotogalerie

S dětmi jsme zahájili naše roční dobrodružství, kterým nás bude provázet světluška Violka. Jméno světlušce vybraly děti. Světluška nám vyprávěla o dětech, které se ztratily v lese, protože překročily bludný kořen. Teď bloudí lesem a my jim pomáháme zvládnout všechny úkoly a nástrahy, které je tam potkávají. Zrovna se děti v lese potýkají s různými úrazy a nachlazením. Potkaly ale bábu kořenářku a ta jim prozradila, že zná všechny léčivé byliny, které dětem pomohou. Zjistili jsme, že i na naší školkové zahradě je spousta léčivých bylin a také ovoce a zelenina plná vitamínů, které nás chrání před nemocemi. S dětmi jsme ochutnávali dětské bylinkové čaje v bio kvalitě, léčivé bylinné sirupy a sušené ovoce v podobě tyčinek. Děti pomocí smajlíků hodnotily, jak jim vše chutná. Také ale přišlo i varování, aby děti v přírodě nejedly nic bez vědomí dospělého, protože mohou najít i rostliny a houby, které jsou jedovaté. Během týdne nás také navštívila Bába Chřipajzna, ale s tou děti rychle zatočily a vyhnaly jí, protože už věděly, jak se před nemocí chránit. Naučili jsme se nové písničky, cvičili jsme, poznávali byliny na obrázcích i ve skutečnosti. Hráli jsme pohyové hry, hry podporující paměť a soustředění. A čas trávili i na školní zahradě. 

Fotografie zde :-)

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout