Fotogalerie

Letošní podzim byl nezvykle teplý a krásně barevný. S dětmi jsme chodili na školní zahradu, na vycházku a několikrát jsme pouštěli i draky. 

V říjnu k nám začal jezdit na pravidelné hudební lekce pan Aleš Paichl - učitel ze základní umělecké školy v J. Hradci. Lekce si hradíme z operačního programu JAK a pro naše děti jsou velkým přínosem. Pan Paichl je prostě hudební profesionál a děti díky němu získávají své první hudební zkušenosti. Kromě toho se díky hudebním aktivitám zcela přirozeně rozvíjí i jejich řečové předpoklady, rozumové schopnosti a kolektivní prožívání hudby formuje sociální vztahy. Děti, které jsou odmalička hudebně rozvíjeny, navíc dosahují prokazatelně lepších výsledků v pozdějším procesu učení.

V říjnu přijelo i "Kino do škol". Přestože měly některé děti obavy vlézt tunelem do stanu, uvnitř je čekalo překvapení z barevné projekce a na své strachy ryhle zapomněly. Tentokrát pro ně byl připravný film o stromech. Díky prostorové projekci máte v tomto typu kina pocit, že jste přímo uprostřed děje. Barevný příběh se odehrává všude kolem vás.

Na konci října jsme s dětmi oslavili oblíbený svátek Halloween a Dušičky. K němu se váží super aktivity jako vyřezávání dýně, strašidelná stezka odvahy s úkoly, podzimní dílna s rodiči a tajemné bludiště plné pohádkových bytostí.  

V listopadu děti pekly svatomartinské rohlíčky, které byly tak chutné, že recept se rychle šířil dál. 

FOTOGALERIE Z PODZIMU JE ZDE :-)

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout