Fotogalerie

Před Vánocemi jsme s dětmi podnikli již tradiční výlet do Jindřichova Hradce. Prošli jsme se městem, prohlédli jsme si betlém a vánoční strom na náměstí a zašli jsme se podívat na Krýzovy jesličky do Muzea Jindřichohradecka. Jesličky byly v tomto čase již zcela po rekonstrukci a naprosto nás uchvátily. Děti hledaly všechna vyobrazení Ježíška a ty starší zaujalo i ztvárnění zlého Herodesa a jeho krutého činu. Ná závěr výletu jsme se přesunuli do vedlejšího Muzea fotografie, kde jsme se vyfotili s naším "lištičkovým" vánočním stromečkem a také jsme si prohlédli stromečky jiných škol a školek. Pak už nás čekala cesta autobusem zpátky do školky.

V následující fotogalerii si můžete prohlédnout i záběry z radostného vyžití na školní zahradě, která byla zapadaná sněhem tak, jak už jsme to dlouho nezažili. Několik fotografií je pořízených i na vánoční besídce, kde si děti rozbalovaly dárečky. Ochotní tatínci nám pak pomáhali složit konstrukčně náročnější hračky :- )

Předvánoční čas v naší školce byl krásný a my se už těšíme na radosti, které nám přinese nový rok :-)

Fotogalerie ZDE : -)

 

 

 

 

 

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout