Fotogalerie

Protože jsme s dětmi krásně nazdobili vánoční stromeček, protože jsme se s ním přihlásili do soutěže a protože se nám díky velké podpoře rodičů a příznivců naší školky podařilo získat  mnoho lajků, mohli jsme se s dětmi v pondělí 22. ledna vypravit do Zahradního centra pod kloboukem v Jindřichově Hradci. Děti zde měly možnost vybrat si květináč, cibule jarních květin a vyrobit si dekoraci dle své volby. Se zasazením a s tvořením jim pomáhaly ochotné zaměstnankyně ZC. Paní vedoucí pak vzala děti na prohlídku po zahradním centru a všichni jsem žasli, kolik zde mají krásných květin. Děti dostaly v ZC pitíčko a sušenky a všem se tu moc líbilo. Na závěr jsme ještě koupili semínku pro ptáčky do krmítka na naší školkové zahradě. 

Bylo to super, moc za to děkujeme a těšíme se, že příští rok v soutěži opět uspějeme :-)

FOTOGRAFIE ZDE :-)

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout