Fotogalerie

Ve středu 7. února jsme si udělali s dětmi výlet do Jindřichova Hradce. Naše první kroky vedly do Planetária, kde nás srdečně přivítali a úplně dokonale se o nás postarali. Měli jsme k dispozici šatnu, třídu na občerstvení a kolem sebe tolik zajímavostí, které děti lákaly k prozkoumání. Úplně nejlepší zážitkem bylo promítání pohádky Khrumka a kouzelná raketa na kopuli planetária. Byla to úžasná podívaná, kdy jsme měli chvílemi pocit, že skutečně letíme vesmírem, nebo že se s námi točí svět. Rozradostněni jsme se z planetária vypravili do Muzea fotografie a moderních obrazových médií, kde nás čekalo slavnostní předávání ocenění za nazdobený vánoční stromeček. Naše školka měla jednoznačně největší osobní zastoupení na ceremoniálu a jsme tomu rádi, protože by byla škoda se té hezké slavnostní chvíle nezúčastnit. Naše děti se chovaly velmi společensky a máme radost, že hezky všechny zdravily, děkovaly a také dokázaly sedět potichu a poslouchat proslovy pana ředitele muzea, pana starosty, místostarosty a také pana vedoucího odboru školství. Děkujeme i panu fotografovi Stanislavu Maxovi, který nás v muzeu na památku vyfotil a fotky poslal. Děti dostaly za odměnu plyšáka a stavebnici. A všichni se těšíme, jak se zase o Vánocích zúčastníme "Veselého vánočního tvoření". 

FOTOGRAFIE ZDE :- ) 

Podrobnosti a další fotografie jsou pod tímto odkazem přímo na stránkách muzea:

https://www.mfmom.cz/7-2-2024-oceneni-nejkrasnejsich-vanocnich-stromku-skol.html

 

 

 

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout