Fotogalerie

Za úspěchem letošní velikonoční dílničky stojí pan Macháček. Vytvořil v naší školce velikonoční výstavku a donesl nám vskutku velké množství vrbových proutků, ze kterých nás učil plést pomlázky. Krátké, delší i super dlouhé, přesně tak, aby přesně padly do ruky koledníkovi jakékoliv postavy. K pomlázce si ještě děti vyrobily za pomoci rodičů zdobený papírový košíček. Závěrem bychom ještě jednou chtěli panu Macháčkovi moc poděkovat, protože jsme na Velikonoce skvěle připraveni a můžeme směle vyrazit na pomlázku.

FOTOGRAFIE ZDE

 

 

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout