Fotogalerie

Ve středu 20. března přijela do naší školky paní Miluška Pomijová a přivezla s sebou hrnečky, talířky a spoustu speciálních barviček. Bedlivě dohlížela na děti a pomáhala jim, aby se jim podařilo co nejlépe nazdobit keramiku, kterou si vybraly. Namalovaná keramika poputuje ještě do pece, aby se barvy vypálily. A pak někdy, až bude ten správný čas, budou mít děti připravený dáreček .... ale už nebudeme více prozrazovat. Bude to překvapení :-D Miluška dětem ještě přivezla krabici plnou kamínků, které děti vybarvovaly speciálními fixami. Celkově lze říci, že děti prožily velmi kreativní dopoledne a seznámily se s novými výtvarnými technikami. A že to byla velká zábava, uvidíte v následující FOTOGALERII.

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout