Fotogalerie

Ve čtvrtek 2. května k nám do školky přijela policie. Obyvatelstvo Pluhova Žďáru se vyděsilo v očekávání strašných událostí, ale my ve školce jsme se nebáli. My jsme se radovali, protože muži zákona vstoupili do naší třídy, aby dětem předvedli, co obnáší jejich zaměstnání.

Ukázali nám všechny potřeby moderního policisty a předvedli na nás učitelkách, jak probíhá zákrok na pachatelích zločinů. Na zahradě jsme sledovali poslušnost policejních psů a také jejich sílu. Což si děti sami vyzkoušely, protože vlastní zkušenost je nejdůležitější. Vyvrcholením celé akce byla prohlídka policejních vozů. Děti se mohly do aut také posadit a poslechnout si zvuk houkačky. Překvapilo nás, že podle druhu zásahu, se mění styl houkání. Na závěr jsme se ještě společně na památku vyfotografovali a krásné dopoledne bylo za námi. Jsme policistům velmi vděčné, že se dětem po celé dopoledne tak krásně věnovali. Děkujeme. 

FOTOGRAFIE JSOU POD TÍMTO ODKAZEM :-)

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.

Uložit
Předvolby uživatele cookies
Používáme soubory cookie, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud používání souborů cookie odmítnete, nemusí tyto webové stránky fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout