Fotogalerie

Máme jen jediné přání, 

ať brzy napadá sníh. 

Ať na bobech a na sáních

řádit můžem na kopcích.

Nejen lyžaři ale i děti v naší školce se od svátku svatého Martina těší na sněhovou nadílku. Naučily se zpívat písničku o tom, jak svatý Petr posílá Martina na bílém koni jako posla zimy. Bohužel sníh jsme zatím viděli jen v podobě ojedinělých sněhových vloček. 

Všechny děti byly nedočkavé a velmi se těšily na Vánoce a Ježíška. Čekání na dárečky jsme si zpříjemnili dvěma výlety. Nejdříve jsme se 3. prosince vypravili do Jindřichova Hradce, kde jsme navštívili Muzeum fotografie a prohlédli si zde nazdobené vánoční stromečky. Jeden z nich byl ozdoben našimi ozdobami - vločkami z proužků papíru, které děti vytvořily. Pak jsme se ještě prošli vánočně vyzdobeným městem a zamířili na Střelnici, kde nás čekalo vánoční představení Hvězdička betlémská. 

O týden později 10. prosince jsme se vydali s řečickou školkou na krasobruslařskou exhibici na lední stadion do Veselí nad Lužnicí. Děti z krasobruslařského klubu si tam připravili krásné vánoční představení. 

Na fotografiích v albu se můžete podívat, jak u nás ve školce dopadla mikulášská nadílka. Samozřejmě naprosto bez problémů, protože naše hodné děti se čerta a pekla bát nemusí. A kdyby se náhodou někdo bál, tak toho přece ochráníme :-) 

Fotografie jsou pod tímto odkazem :-)

V posledním předvánočním týdnu jsme do naší školky pozvali rodiče, dědečky a babičky na vánoční besídku a společně se radovali s dětmi, které byly odměněny mnoha dárky pod vánočním stromečkem. Vánoce jsou tu a nový rok na dohled. 

Všem do nového roku přejeme hodně štěstí, zdraví a mnoho radosti se svými dětmi. 

za kolektiv školky

Dagmar Semerádová

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce  a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm.  e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském.  V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.