Aktuální informace

Milí rodiče a děti, 

přeji vám, ať Velikonoce prožijete co nejšťastněji, v radosti a ve zdraví v rodinném kruhu.

Dle vyjádření vlády na dnešní tiskové konferenci je možné, že od pondělí 12. dubna se bude naše školka otevírat. Zatím by to bylo jen pro děti, které mají povinnou předškolní docházku. Těch je v naší školce 10. Děti by se dvakrát týdně testovaly antigenními testy a nemusely by ve školce nosit roušku ani respirátor. Ministr Blatný naznačil, že by se otevírání ale netýkalo všech okresů. Tam, kde by byla nepříznivá epidemiologická situace, by se školy od 12. 4. zatím neotevřely. K definitivnímu rozhodnutí dojde zřejmě ve středu 7. dubna. Samozřejmě vás budu informovat co nejdříve.

S kolegyněmi máme radost, že se předškoláci aktivně zapojují do distanční výuky. Taktéž nás těší i zprávy od našich menších dětí a jejich reakce na videa a činnosti, které vám nabízíme. Tento týden všem zpestřuje paní učitelka Kačka a její každodenní přípspěvky na téma Velikonoce. Na příští týden chystáme téma o domácích zvířátkách a jejich mláďatech. Nabídku aktivit a činností tentokrát zpracovává paní učitelka Anetka. Napadlo nás, že tentokrát bychom vytvořili video na youtube z vašich video a foto příspěvků. Když mi do neděle 4. dubna, nejdéle do pondělního rána pošlete na email školky Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Whatsapp, Messenger video, obrázek nebo fotku, zařadím je do nového videa. Můžete nám natočit nějaké zvíře, činnost (cvičení, vyrábění), hru, básničku, písničku, ..... Já bych vaše příspěvky v pondělí sestříhala a vytvořila z nich video, které v úterý zveřejníme. Všichni se budeme na vaše příspěvky těšit. 

Ještě jednou vám přeji za celý náš kolektiv školky krásné Velikonoce a těším se, že se co nejdříve budeme moci zase potkat v naší školce.

Srdečně

Dagmar Semerádová - ředitelka MŠ

 

 

 

Organizace škol. roku 2021-2022

Provoz MŠ bude zahájen v úterý 1. 9. 2021.

Podzimní prázdniny připadnou na středu 27.10. a pátek 29. 10.2021.

Vánoční prázdniny budou zahájeny ve čtvrtek 23. 12. 2021  a skončí v neděli  2. 1. 2022, vyučování začne 3. ledna 2022. 

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek  4. 2. 2022. Provoz školky bude omezen a přizpůsoben počtu dětí. 

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou stanoveny v době od  14. do 20. 3. 2022.  Provoz školky bude omezen a přizpůsoben počtu dětí. 

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 14. 4. 2022. Provoz školky bude omezen a přizpůsoben počtu dětí. 

Hlavní prázdniny budou trvat od pátku 1. 7. 2022 do středy 31. 8. 2022

Období školního vyučování ve školním roce 2022/2023 začne ve čtvrtek 1. 9. 2022.

 

 

Aktuálně

Akce v Mateřské škole „Trojlístek“